fbpx

Par mums

Koncepts

amadlo pamatideja ir piedāvāt augstākās klases dizainu un kvalitāti ikvienam, tādēļ tiek piedāvātas vairākas opcija no kā izvēlēties, pirmkārt – tiem, kam ir svarīgs ne tikai dizainiskais aspekts, bet arī funkcionalitāte un ergonomika, mēs piedāvājam izgatavot virtuvi, skapjus un cita veida mēbeles saskaņā ar Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām. Otrs veids kā iegūt modernu virtuvi, skapi vai vannas istabas mēbeles ir amadlo dizaina kombinācija ar IKEA skapīšu rāmjiem, treškārt Tu vari savas esošās durtiņas nomaiīt pret jaunām un atsvaidzināt objekta esošo izskatu.

 

 

Komanda

amadlo ir tēva un dēla radīta ideja – tā piedāvā izgatavot mēbeles, kas cilvēkiem patīk un ir ērtas un funkcionālas. Tās saistās ar labu gaumi un kvalitatīvu materiālu pielietojumu. 

Edijs Štrombergs
Haralds Štrombergs

Filozofija

amadlo dizaina filozofija ir balstīta uz Ziemeļeiropas arhitektūras dizaina pamatprincipiem – minimālismu un funkcionalitāti.  amadlo piedāvā mēbeļu izstrādes modeli, kas nodrošina kvalitatīvu virtuves mēbeļu izgatavošanu pēc iespējas īsākā laika periodā. Projekta ietvaros tiek nodrošināta pilna apjoma virtuves iekārtu izgatavošana un montāža, ietverot konstrukciju, fasāžu un citu virtuves iekārtu elementu izgatavošanu, tādejādi garantējot pilnu virtuves izstrādes procesa nodrošinājumu.

Dizaina kolekcijas IKEA skapīšiem

Virtuves kolekcijas
Skapju kolekcijas
Individuāli dizaina risinājumi
Scroll to Top