fbpx

Privātuma politika

Šī Privātuma politika aprakstaAmadlo virtuves, Riekstu iela 4, Rīga 1055, Latvija, e-pasts: harald@amadlo.com, tālrunis: +37126407735politikas saistībā ar jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un atklāšanu, kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni ( https://amadlo.com ). („Pakalpojums”). Piekļūstot vai izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat savas informācijas vākšanai, izmantošanai un atklāšanai saskaņā ar šo Privātuma politiku. Ja jūs nepiekrītat tam pašam, lūdzu, nepiekļūstiet un neizmantojiet Pakalpojumu.

Mēs jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma jums varam modificēt šo Privātuma politiku un publicēsim pārskatīto Privātuma politiku Pakalpojumā. Pārskatītā politika stāsies spēkā 180 dienas pēc tās publicēšanas Pakalpojumā, un jūsu turpināta piekļuve vai Pakalpojuma izmantošana pēc šā laika nozīmēs jūsu piekrišanu pārskatītajai Privātuma politikai. Tāpēc mēs iesakām periodiski pārskatīt šo lapu.

 1. Informācija, ko mēs vācam:

  Mēs vāksim un apstrādāsim šādu personīgo informāciju par jums:

  1. Vārds
  2. E-pasts
  3. Mobilais
 2. Kā mēs izmantojam jūsu informāciju:

  Mēs izmantosim informāciju, ko mēs vācam par jums, šādiem mērķiem:

  1. Mārketinga/ Reklāmas akcijas
  2. Mērķtiecīga reklāma

  Ja mēs vēlamies izmantot jūsu informāciju jebkuram citam nolūkam, mēs lūgsim jūsu piekrišanu un izmantosim jūsu informāciju tikai pēc jūsu piekrišanas saņemšanas un tad tikai tam(-iem) nolūkam(-iem), uz kuriem jūs esat piekritis, ja vien mums nav likumā noteikts rīkoties citādi.

 3. Kā mēs dalāmies ar jūsu informāciju:

  Mēs nepārsūtīsim jūsu personīgo informāciju trešajai pusei bez jūsu piekrišanas saņemšanas, izņemot ierobežotos apstākļos, kas aprakstīti zemāk:

  1. Reklāmu pakalpojumi
  2. Analītika

  Mēs pieprasām, lai šādas trešās puses izmantotu personīgo informāciju, ko mēs viņiem pārsūtām, tikai tam nolūkam, kuram tā tika pārsūtīta, un neuzglabātu to ilgāk, nekā nepieciešams minētā nolūka sasniegšanai.

  Mēs varēsim atklāt jūsu personīgo informāciju šādi: (1) lai ievērotu piemērojamo likumdošanu, regulu, tiesas lēmumu vai citu juridisku procesu; (2) lai izpildītu jūsu līgumus ar mums, ieskaitot šo Privātuma politiku; vai (3) lai atbildētu uz apgalvojumiem, ka jūsu Pakalpojuma izmantošana pārkāpj jebkuru trešo pušu tiesības. Ja Pakalpojums vai mūsu uzņēmums tiek apvienots vai iegādāts ar citu uzņēmumu, jūsu informācija būs viens no aktīviem, kas tiek pārsūtīti jaunajam īpašniekam.

 4. Jūsu informācijas glabāšana:

  Mēs glabāsim jūsu personīgo informāciju pie mums no 90 dienām līdz 2 gadiem pēc lietotāju kontu slēgšanas vai tik ilgi, cik mums nepieciešams, lai izpildītu mērķus, kuriem tā tika vākta, kā detalizēti aprakstīts šajā Privātuma politikā. Mēs varētu būt spiesti glabāt noteiktu informāciju ilgāk, piemēram, uzskaites/ziņošanas nolūkos saskaņā ar piemērojamo likumdošanu vai citiem likumīgiem iemesliem kā tiesību aizsardzība, krāpšanas novēršana, utt. Anonīma atlikusī informācija un agregēta informācija, kas jūs (tieši vai netieši) neidentificē, var tikt uzglabāta beztermiņš.

 5. Jūsu tiesības:

  Atkarībā no piemērojamās likumdošanas, jums var būt tiesības piekļūt un labot vai dzēst jūsu personīgos datus vai saņemt to kopiju, ierobežot vai iebilst pret jūsu datu aktīvu apstrādi, lūgt mūs kopīgot (portēt) jūsu personīgo informāciju citai entitātei, atsaukt jebkuru piekrišanu, kuru jūs esat devis mums jūsu datu apstrādei, tiesības iesniegt sūdzību statutārajā iestādē un citas tiesības, kas var būt aktuālas saskaņā ar piemērojamo likumdošanu. Lai izmantotu šīs tiesības, jūs varat rakstīt mums uz harald@amadlo.com. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu saskaņā ar piemērojamo likumdošanu.

  Jūs varat atteikties no tiešā mārketinga saziņas vai profilēšanas, ko mēs veicam mārketinga nolūkos, rakstot mums uz harald@amadlo.com.

  Ņemiet vērā, ka, ja jūs neatļausiet mums vākt vai apstrādāt nepieciešamo personīgo informāciju vai atsauksiet piekrišanu to apstrādāt nepieciešamajiem nolūkiem, jums var nebūt iespējams piekļūt vai izmantot pakalpojumus, kam tika pieprasīta jūsu informācija.

 6. Sīkdatnes u.c.

  Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs izmantojam šīs un jūsu izvēles saistībā ar šīm izsekošanas tehnoloģijām, lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politiku.

 7. Drošība:

  Jūsu informācijas drošība ir mums svarīga un mēs izmantosim saprātīgus drošības pasākumus, lai novērstu jūsu informācijas zaudēšanu, nepareizu izmantošanu vai neatļautu modificēšanu mūsu kontroles apakšā. Tomēr, ņemot vērā pastāvīgos riskus, mēs nevaram garantēt absolūtu drošību un līdz ar to nevaram garantēt vai apliecināt jebkādas jūsu mums nosūtītās informācijas drošību un jūs to darāt uz savu risku.

 8. Trešo pušu saites & Jūsu informācijas izmantošana:

  Mūsu Pakalpojumā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nevadām. Šī Privātuma politika neattiecas uz trešo pušu privātuma politiku un citām praksēm, ieskaitot jebkuru trešo pušu, kas pārvalda jebkuru vietni vai pakalpojumu, kas var būt pieejams caur saiti Pakalpojumā. Mēs stingri iesakām jums pārskatīt katras apmeklētās vietnes privātuma politiku. Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par satura, privātuma politikām vai praksēm jebkuras trešās puses vietnēs vai pakalpojumos.

 9. Sūdzību / Datu aizsardzības amatpersonas:

  Ja jums ir jautājumi vai bažas par jūsu informācijas apstrādi, kas ir pieejama pie mums, jūs varat nosūtīt e-pastu mūsu Sūdzību amatpersonai uz amadlo virtuves, Riekstu iela 4, e-pasts: harald@amadlo.com. Mēs risināsim jūsu bažas saskaņā ar piemērojamo likumdošanu.

Privātuma politika izveidota, izmantojot CookieYes.

Scroll to Top