fbpx

Produktu un interjeru 3D vizualizācijas

amadlo ir viens no vadošajiem mēbeļu dizaina zīmoliem Baltijā, kas specializējas arī produktu un interjeru vizualizēšanā. Mēs piedāvājam fotorealistiskus rezultātus, kas atbildīs Tavām vajadzībām un uzlabos Tavus pārdošanas rezultātus! 

Kāda tipa vizualizācijas mēs piedāvājam?

→ Studio

Studio tipa vizualizācijas ir industrijas standarts, kad iet runa par produktu marketinga kampaņu. Studijas fotoattēli parasti ir tuvplāna attēls ar visu produktu uz vienkārša baltā, melnā vai krāsaina fona.

Vienmērīgums. Tas piešķir profesionalitāti un ticamību jūsu tiešsaistes veikalā.

Fleksibilitāte. Radot produktu fotogrāfijas digitālajā vidē nav ierobežojumu tajā, ko vēlaties redzēt.

Perfekcija. Nav nekādu sīku ražošanas nepilnību, netīrumu, putekļu vai pirkstu nospiedumu. Mūsu 3D renderējumi ir perfekti katru reizi.

Labākajiem pārdošanas rezultātiem e-komersijas vidē, jaunākie pētījumi liecina, ka pats optimālākais attēlu daudzums katram produktam būtu jābūt vismaz 12

→ In-context

Konteksta jeb ‘Insitu’ fotoattēli. Šāda veida 3D produktu vizualizācijās produkts tiek parādīts tā paredzētajā vidē. Mērķim vajadzētu būt kombinācijai no studijas un dzīvesveida fotoattēliem katram produktam, ko pārdodat. Galvenās konteksta fotoattēlu priekšrocības ir:

Veidot vēlēšanos. Iedvesmojoši dzīvesveida un konteksta attēli palielina emocionālo saistību ar Tavu produktu. Emocijas ir galvenais motīvs pirkšanas lēmumu pieņemšanai. Konteksta fotoattēli palīdz pircējiem vizualizēt labāku dzīvi ar konkrēto produktu tajā.

Stāstījums. Tīmekļa pircēji vēlas redzēt Jūsu produktu kā daļu no viņu ikdienas dzīves. Stāstījums ir visefektīvākais pārdošanas rīks. Veidojiet pozitīvu naratīvu ap savu produktu, radot dzīvesveida attēlus, kas stāsta nelielu stāstu.

Sociālie Mediji. Dzīvesveida fotoattēli sociālajos tīklos, piemēram, Instagram un Facebook, darbojas daudz labāk nekā studijas fotoattēli.

→ Telpas dizains

Mēs dizainējam un vizualizējam telpas pēc Jūsu vajadzībām, lai prezentētu produktu attiecīgajā vidē. Galvenās priekšrocības realizējot telpas dizainu kopā ar mums:

Cena Fiziski realizēt virtuvi vai vannas istabu, lai iegūtu labus fotomateriālus ir dārgi un lieki. Fotorealistiska vizualizācija ir labākais variants kā ietaupīt laiku, naudu un enerģiju.

Fleksibilitāte Ik viens aspekts 3d vidē radītā telpā ir viegli regulējams un pielāgojams Tavām vajadziībām.

Projekti

Mēbeļu dizains

Bulduri, Jūrmala

2023 – augusts

Gaming desk dizains

Komerciāls projekts

2023 – maijs

Virtuves dizains

Berģi

2023 – jūnijs

Biroja mēbeles

Jūrmala

2023 – aprīlis

Trackman galdiņa dizains

Komerciāls projekts

2023 – aprīlis

Scroll to Top