fbpx

Līdz 14.06.2024: Enkel dizaina pilna projekta virtuvei - 20%

Ko Tu iegūsti pasūtot pilna projekta virtuvi?

Ja vēlies pilnībā personalizētu virtuves dizainu, kur katra skapīša izmērs precīzi atbilst telpas iespējām, izvēlies mūsu risinājumu. Virtuves dizains un izkārtojums tiek izstrādāts, ņemot vērā telpas īpatnības un cienot tavas unikālās vajadzības. Projektā tiek iekļauti: virtuves iekšējie skapīši, Blum atvilktnes, plaukti, durtiņas, nosegplāksnes, miskaste, virtuves piederumu sadalītājs, apgaismojums, stiprinājumi u.c. Atlaide neattiecas uz virtuves darbvirsmu un tehniku.

Bezkompromisu risinājums – radi virtuvi, kādu Tu vēlies

Enkel dizains

Enkel dizains ir minimalistisks, praktisks un nepārprotams. Dizains ir pieejams finierētā kokā vai krāsotā MDF. Apakšējiem skapīšiem rokturus ir iespējams aizvietot arī ar push – to – open mehānismu, lai padarītu virtuves izskatu vēl minimsikstiskāku. Vairāk par dizainu.

Piedāvājums ir spēkā, veicot pasūtījumu līdz 31.05.2024

Process

Pilna projketa virtuve sevī aptver vizīti pie Tevis mājās, uzmērīšanu, projekta skici, dizaina apstiprinājums no klienta puses, līguma slēgšana, avansa maksājums 50%, ražošanas process (8 nedēļas), mēbeļu furnitūras uzstādīšana, virsmas uzmērīšana, uzstādīšana, projekta nodošana, maksājums.

Katra virtuves detaļa tiek gatavota īpaši priekš Tevis

Kā saņemt piedāvājumu?

Lai saņemtu piedāvājumu pilna projekta virtuvei uz mūsu epastu info@amadlo.com nosūti sekojošu informāciju:
1. Projekta apraksts
2. Telpas plāns ar izmēriem
3. Aptuvenais izkārtojums
4. Darbvirsmas materiāls
5. Kontaktinformācija, atrašanās vieta

Piedāvājumu sagatvosim 5 darba dienu laikā.

Saņem piedāvājumu Enkel virtuves projektam

Scroll to Top