fbpx

Skapji

Dizains - S1

S1 skapja dizains ir vienkāršības paraugs, kas apvieno funkcionalitāti ar modernisma izjūtu. Spējot gan iekļauties, gan izcelties, tas ir radīts, lai bez piepūles integrētos un pielāgotos savai videi un lietotājiem.

Dizains - S2

Iedvesmojoties no 1960. gadu Skandināvu arhitektu mēbelēm un radīts, lai atbilstu mūsdienu dzīves prasībām, S2 skapja dizains piedāvā jaunu skatījumu uz ikonisko, apaļo rokturi kā tā funkcionalitātes centrālo elementu

Dizains - S3

Iedvesmas avots S3 skapja dizainam ir apple produktu noapaļotie stūri un līnijas, lai produkts atbilstu mūsdienu dzīves prasībām, rokturis ir S3 dizaina raksturīgais elements.

Dizains - S4

S4 sizaina raksturīgais elements ir tā viļņainais paterns, kas sniedz baudu Tavām acīm, bet arī rada taktilu gandarījumu.

Dizains - S5

S5 skapja dizains, kas neapšaubāmi atpazīstams pēc reljefa rāmja tā priekšpusē, ir veltījums Šeikeru kustībai un tās amatniecības tradīcijām. Mierīgs un saprātīgs, tā idejas joprojām dziļi rezonē ar mūsdienu dizainu un dzīvesveidu.

Materiāli

signal white
White
silkk
Sand
signal grey
Grey
anthracite grey
Anthracite
tonedoak
Dark oak
naturaloak
Natural Oak

Cenas paraugi

Cena ir norādīta par durtiņām, nosegplāksnēm, rokturiem un durvu enģēm IKEA PAX sistēmas skapim. P:150 cm x A: 236 cm x Dz.:62 cm. 

Wardrobe price example
Wardrobe price example

Mūsu piedāvātie dizaini ir paradzēti IKEA PAX skapju sistēmām. Izveido IKEA plānu, amadlo dizainu, materiālu un vērsies pie amadlo, lai aprēķinātu projekta izmaksas. Uzzināt vairāk

Ja vēlies, lai arī iekšējie skapīši tiktu pilnībā pakārtoti Tavām vēlmēm un vajadzībām, mēs piedāvājam gan iebūvējamus, gan brīvstāvošus skapjus, kas uzticīgi kalpos kā vieta Tavu vajadzību uzglabāšanai. Sazināties

Scroll to Top